Otwocka Liga Szóstek Piłkarskich

TABELA 3 LIGA sezon 2018/2019

przejdź w dół
M Nazwa Mecze Punkty Bilans
1 KAMBODŻA 11 29 42
2 FC BŁOTA 11 24 14
3 BŁĘKITNI POGORZEL 11 22 25
4 ORANJE 11 21 18
5 2KC 11 20 18
6 POSŁAŃCY RUDOLFA 11 14 5
7 LANDPARK 11 12 -20
8 SZACH MAT 11 10 -19
9 FC LAJT 11 6 -17
10 PAUZA 0 0 0
Najwięcej straconych bramek

LANDPARK

42

Najwięcej strzelonych bramek

KAMBODŻA

55

Najlepszy bilans

KAMBODŻA

42

Najwięcej zwycięstw

KAMBODŻA

9

Najwięcej porażek

FC LAJT

9

Najwięcej remisów

ORANJE

FC BŁOTA

3

Wyniki 3 LIGA sezon 2018/2019

przejdź w dół
2018-11-11
LANDPARK 3 : 1 SZACH MAT
Kacper Pawlikowski - 1 Kuba Lisiecki - 1 Tomek Dębski - 1 Adam Wardęga - 1
KAMBODŻA 2 : 2 POSŁAŃCY RUDOLFA
Olaf Przybysz - 2
FC BŁOTA 5 : 1 FC LAJT
Mateusz Komorowski - 2 Cezary Jankowski - 2 Michał Jankowski - 1
ORANJE 1 : 1 2KC
Mateusz Nowiński - 1
BŁĘKITNI POGORZEL 6 : 0 PAUZA
Strzelone bramki

22

Śred. na mecz strz. bramek

4.4

Zwycięstwa

3

Remisy

2

Terminarz 3 LIGA sezon 2018/2019

przejdź w dół
1 kolejka: 2018-09-02
LANDPARK 1 : 6 POSŁAŃCY RUDOLFA
KAMBODŻA 5 : 1 SZACH MAT
2KC 4 : 2 FC LAJT
FC BŁOTA 2 : 0 BŁĘKITNI POGORZEL
ORANJE 6 : 0 PAUZA
2 kolejka: 2018-09-09
SZACH MAT 0 : 3 LANDPARK
POSŁAŃCY RUDOLFA 1 : 2 KAMBODŻA
FC LAJT 3 : 4 FC BŁOTA
2KC 1 : 1 ORANJE
PAUZA 0 : 6 BŁĘKITNI POGORZEL
3 kolejka: 2018-09-16
FC LAJT 5 : 2 LANDPARK
2KC 3 : 2 POSŁAŃCY RUDOLFA
SZACH MAT 0 : 4 ORANJE
BŁĘKITNI POGORZEL 2 : 3 KAMBODŻA
PAUZA 0 : 6 FC BŁOTA
4 kolejka: 2018-09-23
BŁĘKITNI POGORZEL 2 : 1 FC LAJT
ORANJE 1 : 3 FC BŁOTA
2KC 6 : 0 PAUZA
KAMBODŻA 8 : 1 LANDPARK
POSŁAŃCY RUDOLFA 5 : 3 SZACH MAT
5 kolejka: 2018-09-30
PAUZA 0 : 6 FC LAJT
KAMBODŻA 6 : 0 2KC
LANDPARK 1 : 6 BŁĘKITNI POGORZEL
FC BŁOTA 0 : 0 SZACH MAT
ORANJE 3 : 2 POSŁAŃCY RUDOLFA
6 kolejka: 2018-10-07
KAMBODŻA 2 : 2 ORANJE
SZACH MAT 4 : 2 FC LAJT
BŁĘKITNI POGORZEL 7 : 4 2KC
FC BŁOTA 3 : 1 LANDPARK
PAUZA 0 : 6 POSŁAŃCY RUDOLFA
7 kolejka: 2018-10-14
KAMBODŻA 7 : 1 FC LAJT
SZACH MAT 6 : 0 PAUZA
LANDPARK 2 : 10 2KC
ORANJE 1 : 3 BŁĘKITNI POGORZEL
FC BŁOTA 1 : 1 POSŁAŃCY RUDOLFA
8 kolejka: 2018-10-21
KAMBODŻA 6 : 0 PAUZA
POSŁAŃCY RUDOLFA 3 : 1 FC LAJT
2KC 3 : 4 FC BŁOTA
BŁĘKITNI POGORZEL 1 : 2 SZACH MAT
ORANJE 3 : 1 LANDPARK
9 kolejka: 2018-10-28
POSŁAŃCY RUDOLFA 0 : 6 BŁĘKITNI POGORZEL
FC BŁOTA 3 : 7 KAMBODŻA
SZACH MAT 2 : 8 2KC
FC LAJT 0 : 3 ORANJE
PAUZA 0 : 6 LANDPARK
10 kolejka: 2018-11-04
POSŁAŃCY RUDOLFA 0 : 1 LANDPARK
SZACH MAT 0 : 7 KAMBODŻA
FC LAJT 0 : 5 2KC
BŁĘKITNI POGORZEL 5 : 5 FC BŁOTA
PAUZA 0 : 6 ORANJE
11 kolejka: 2018-11-11
LANDPARK 3 : 1 SZACH MAT
KAMBODŻA 2 : 2 POSŁAŃCY RUDOLFA
FC BŁOTA 5 : 1 FC LAJT
ORANJE 1 : 1 2KC
BŁĘKITNI POGORZEL 6 : 0 PAUZA
12 kolejka: 2019-03-31
LANDPARK vs FC LAJT
POSŁAŃCY RUDOLFA vs 2KC
ORANJE vs SZACH MAT
KAMBODŻA vs BŁĘKITNI POGORZEL
FC BŁOTA vs PAUZA
13 kolejka: 2019-04-07
LANDPARK vs KAMBODŻA
SZACH MAT vs POSŁAŃCY RUDOLFA
FC LAJT vs BŁĘKITNI POGORZEL
FC BŁOTA vs ORANJE
PAUZA vs 2KC
14 kolejka: 2019-04-14
POSŁAŃCY RUDOLFA vs ORANJE
BŁĘKITNI POGORZEL vs LANDPARK
SZACH MAT vs FC BŁOTA
2KC vs KAMBODŻA
FC LAJT vs PAUZA
15 kolejka: 2019-04-28
ORANJE vs KAMBODŻA
FC LAJT vs SZACH MAT
2KC vs BŁĘKITNI POGORZEL
LANDPARK vs FC BŁOTA
POSŁAŃCY RUDOLFA vs PAUZA
16 kolejka: 2019-05-05
2KC vs LANDPARK
BŁĘKITNI POGORZEL vs ORANJE
POSŁAŃCY RUDOLFA vs FC BŁOTA
FC LAJT vs KAMBODŻA
PAUZA vs SZACH MAT
17 kolejka: 2019-05-12
LANDPARK vs ORANJE
FC LAJT vs POSŁAŃCY RUDOLFA
FC BŁOTA vs 2KC
SZACH MAT vs BŁĘKITNI POGORZEL
PAUZA vs KAMBODŻA
18 kolejka: 2019-05-19
BŁĘKITNI POGORZEL vs POSŁAŃCY RUDOLFA
KAMBODŻA vs FC BŁOTA
2KC vs SZACH MAT
ORANJE vs FC LAJT
LANDPARK vs PAUZA

Składy 3 LIGA sezon 2018/2019

STRZELCY 3 LIGA sezon 2018/2019

1 miejsce

Artur Raszkowski FC BŁOTA 14

2 miejsce

Patryk Jaskowski 2KC 9

3 miejsce

Mateusz Nowiński 2KC 8

4 miejsce

Cezary Jankowski FC BŁOTA 7
Adrian Kuśmirek POSŁAŃCY RUDOLFA 7

5 miejsce

Jakub Mioduszewski 2KC 6
Kamil Wojnicz POSŁAŃCY RUDOLFA 6

6 miejsce

Wojciech Chorazy 2KC 5
Adam Wardęga SZACH MAT 5

7 miejsce

Dawid Lusawa BŁĘKITNI POGORZEL 4