Otwocka Liga Szóstek Piłkarskich

TABELA 3 LIGA sezon 2017/2018

przejdź w dół
M Nazwa Mecze Punkty Bilans
1 HOME-TEAM 19 48 62
2 TEAM SPIRYT 19 47 44
3 PO GODZINACH 19 45 51
4 ORANJE 19 33 23
5 2KC 19 28 14
6 KAMBODŻA 19 28 6
7 FC BŁOTA 19 27 10
8 BŁĘKITNI POGORZEL 19 26 -17
9 WOMAG 19 21 -13
10 OLMECA 19 17 -23
11 LANDPARK 19 12 -43
12 PAUZA 19 0 -114
Najwięcej straconych bramek

PAUZA

114

Najwięcej strzelonych bramek

HOME-TEAM

77

Najlepszy bilans

HOME-TEAM

62

Najwięcej zwycięstw

TEAM SPIRYT

HOME-TEAM

15

Najwięcej porażek

PAUZA

19

Najwięcej remisów

WOMAG

ORANJE

PO GODZINACH

HOME-TEAM

3

Wyniki 3 LIGA sezon 2017/2018

przejdź w dół
2018-05-27
BŁĘKITNI POGORZEL 3 : 2 WOMAG
Paweł Krawczyk - 1 Rafał Grzegrzółka - 1 Kamil Grzegrzółka - 1 Patryk Laskus - 2
FC BŁOTA 9 : 1 LANDPARK
Cezary Jankowski - 3 Marcin Pstrzoch - 2 Artur Raszkowski - 2 Gabriel Skorka - 1
HOME-TEAM 6 : 0 KAMBODŻA
OLMECA 1 : 13 PO GODZINACH
Kacper Bąk - 1 Hubert Stański - 4 Piotr Pucołowski - 3 Krzysztof Kurach - 3 Karol Wyrzyk - 2 Grzegorz Jarosiewicz - 1
ORANJE 6 : 0 PAUZA
2KC 1 : 4 TEAM SPIRYT
Jakub Mioduszewski - 1 Bartek Biedrzycki - 4
Strzelone bramki

46

Śred. na mecz strz. bramek

7.7

Zwycięstwa

6

Remisy

0

Terminarz 3 LIGA sezon 2017/2018

przejdź w dół
1 kolejka: 2017-09-03
OLMECA 2 : 1 2KC
ORANJE 3 : 0 BŁĘKITNI POGORZEL
PO GODZINACH 6 : 0 FC BŁOTA
PAUZA 0 : 6 HOME-TEAM
TEAM SPIRYT 1 : 7 KAMBODŻA
WOMAG 2 : 5 LANDPARK
2 kolejka: 2017-09-10
WOMAG 1 : 0 OLMECA
FC BŁOTA 0 : 3 ORANJE
HOME-TEAM 4 : 3 PO GODZINACH
KAMBODŻA 6 : 0 PAUZA
LANDPARK 0 : 4 TEAM SPIRYT
BŁĘKITNI POGORZEL 2 : 5 2KC
3 kolejka: 2017-09-17
OLMECA 5 : 0 BŁĘKITNI POGORZEL
2KC 6 : 1 FC BŁOTA
ORANJE 0 : 0 HOME-TEAM
PO GODZINACH 1 : 1 KAMBODŻA
PAUZA 0 : 6 LANDPARK
TEAM SPIRYT 6 : 3 WOMAG
4 kolejka: 2017-09-24
TEAM SPIRYT 6 : 2 OLMECA
WOMAG 6 : 0 PAUZA
LANDPARK 0 : 2 PO GODZINACH
KAMBODŻA 2 : 1 ORANJE
HOME-TEAM 3 : 1 2KC
FC BŁOTA 5 : 1 BŁĘKITNI POGORZEL
5 kolejka: 2017-10-01
OLMECA 2 : 4 FC BŁOTA
BŁĘKITNI POGORZEL 2 : 3 HOME-TEAM
2KC 0 : 2 KAMBODŻA
ORANJE 4 : 1 LANDPARK
PO GODZINACH 3 : 3 WOMAG
PAUZA 0 : 6 TEAM SPIRYT
6 kolejka: 2017-10-08
PAUZA 0 : 6 OLMECA
TEAM SPIRYT 2 : 4 PO GODZINACH
WOMAG 2 : 2 ORANJE
LANDPARK 0 : 8 2KC
KAMBODŻA 6 : 0 BŁĘKITNI POGORZEL
HOME-TEAM 3 : 1 FC BŁOTA
7 kolejka: 2017-10-15
OLMECA 0 : 5 HOME-TEAM
FC BŁOTA 4 : 1 KAMBODŻA
BŁĘKITNI POGORZEL 3 : 2 LANDPARK
2KC 0 : 4 WOMAG
ORANJE 1 : 3 TEAM SPIRYT
PO GODZINACH 6 : 0 PAUZA
8 kolejka: 2017-10-22
PO GODZINACH 5 : 1 OLMECA
PAUZA 0 : 6 ORANJE
TEAM SPIRYT 2 : 0 2KC
WOMAG 0 : 2 BŁĘKITNI POGORZEL
LANDPARK 1 : 5 FC BŁOTA
KAMBODŻA 2 : 4 HOME-TEAM
9 kolejka: 2017-10-29
OLMECA 1 : 3 KAMBODŻA
HOME-TEAM 11 : 0 LANDPARK
FC BŁOTA 6 : 0 WOMAG
BŁĘKITNI POGORZEL 1 : 7 TEAM SPIRYT
2KC 6 : 0 PAUZA
ORANJE 1 : 2 PO GODZINACH
10 kolejka: 2017-11-05
ORANJE 2 : 0 OLMECA
PO GODZINACH 1 : 4 2KC
PAUZA 0 : 6 BŁĘKITNI POGORZEL
TEAM SPIRYT 3 : 2 FC BŁOTA
WOMAG 1 : 8 HOME-TEAM
LANDPARK 2 : 1 KAMBODŻA
11 kolejka: 2017-11-12
OLMECA 5 : 1 LANDPARK
KAMBODŻA 2 : 3 WOMAG
HOME-TEAM 0 : 0 TEAM SPIRYT
FC BŁOTA 6 : 0 PAUZA
BŁĘKITNI POGORZEL 0 : 4 PO GODZINACH
2KC 1 : 1 ORANJE
12 kolejka: 2018-04-08
2KC 3 : 1 OLMECA
BŁĘKITNI POGORZEL 1 : 4 ORANJE
FC BŁOTA 1 : 3 PO GODZINACH
HOME-TEAM 6 : 0 PAUZA
KAMBODŻA 0 : 6 TEAM SPIRYT
LANDPARK 1 : 4 WOMAG
13 kolejka: 2018-04-15
PAUZA 0 : 6 KAMBODŻA
TEAM SPIRYT 4 : 1 LANDPARK
2KC 2 : 3 BŁĘKITNI POGORZEL
OLMECA 1 : 1 WOMAG
ORANJE 2 : 0 FC BŁOTA
PO GODZINACH 2 : 0 HOME-TEAM
14 kolejka: 2018-04-22
LANDPARK 6 : 0 PAUZA
WOMAG 0 : 2 TEAM SPIRYT
HOME-TEAM 3 : 0 ORANJE
KAMBODŻA 3 : 4 PO GODZINACH
BŁĘKITNI POGORZEL 1 : 1 OLMECA
FC BŁOTA 6 : 4 2KC
15 kolejka: 2018-04-29
OLMECA 0 : 3 TEAM SPIRYT
PAUZA 0 : 6 WOMAG
PO GODZINACH 3 : 2 LANDPARK
ORANJE 1 : 4 KAMBODŻA
2KC 1 : 5 HOME-TEAM
BŁĘKITNI POGORZEL 3 : 0 FC BŁOTA
16 kolejka: 2018-05-06
FC BŁOTA 4 : 2 OLMECA
HOME-TEAM 1 : 1 BŁĘKITNI POGORZEL
KAMBODŻA 0 : 4 2KC
LANDPARK 0 : 4 ORANJE
WOMAG 0 : 6 PO GODZINACH
TEAM SPIRYT 6 : 0 PAUZA
17 kolejka: 2018-05-13
OLMECA 6 : 0 PAUZA
PO GODZINACH 2 : 2 TEAM SPIRYT
ORANJE 2 : 0 WOMAG
2KC 2 : 0 LANDPARK
BŁĘKITNI POGORZEL 4 : 1 KAMBODŻA
FC BŁOTA 1 : 3 HOME-TEAM
18 kolejka: 2018-05-20
HOME-TEAM 6 : 0 OLMECA
KAMBODŻA 3 : 2 FC BŁOTA
LANDPARK 2 : 3 BŁĘKITNI POGORZEL
WOMAG 3 : 5 2KC
TEAM SPIRYT 2 : 1 ORANJE
PAUZA 0 : 6 PO GODZINACH
19 kolejka: 2018-05-27
BŁĘKITNI POGORZEL 3 : 2 WOMAG
FC BŁOTA 9 : 1 LANDPARK
HOME-TEAM 6 : 0 KAMBODŻA
OLMECA 1 : 13 PO GODZINACH
ORANJE 6 : 0 PAUZA
2KC 1 : 4 TEAM SPIRYT
20 kolejka: 2018-06-03
PO GODZINACH vs ORANJE
PAUZA vs 2KC
TEAM SPIRYT vs BŁĘKITNI POGORZEL
LANDPARK vs HOME-TEAM
WOMAG vs FC BŁOTA
KAMBODŻA vs OLMECA
21 kolejka: 2018-06-10
KAMBODŻA vs LANDPARK
HOME-TEAM vs WOMAG
FC BŁOTA vs TEAM SPIRYT
BŁĘKITNI POGORZEL vs PAUZA
2KC vs PO GODZINACH
OLMECA vs ORANJE
22 kolejka: 2018-06-17
ORANJE vs 2KC
PO GODZINACH vs BŁĘKITNI POGORZEL
PAUZA vs FC BŁOTA
TEAM SPIRYT vs HOME-TEAM
WOMAG vs KAMBODŻA
LANDPARK vs OLMECA

Składy 3 LIGA sezon 2017/2018

STRZELCY 3 LIGA sezon 2017/2018

1 miejsce

Bartek Smoliński HOME-TEAM 31

2 miejsce

Adam Sitek TEAM SPIRYT 20
Artur Raszkowski FC BŁOTA 20

3 miejsce

Hubert Stański PO GODZINACH 19

4 miejsce

Piotr Pucołowski PO GODZINACH 16
Jakub Mioduszewski 2KC 16

5 miejsce

Bartek Biedrzycki TEAM SPIRYT 14

6 miejsce

Krzysztof Kurach PO GODZINACH 11

7 miejsce

Kacper Bąk OLMECA 10

8 miejsce

Paweł Zakrzewski FC BŁOTA 9