Otwocka Liga Szóstek Piłkarskich

TABELA 2 LIGA sezon 2018/2019

przejdź w dół
M Nazwa Mecze Punkty Bilans
1 VALCOM 14 39 30
2 TEAM SPIRYT 14 33 29
3 DRINK TEAM 14 28 21
4 CITIHOME 14 24 5
5 HOME-TEAM 14 23 -4
6 SWIDERMAJER 14 22 30
7 AVANTI 14 18 -7
8 WALTON 14 16 -12
9 DEPORTIVO LA KOKA 14 13 -12
10 PO GODZINACH 14 10 -9
11 BAJABONGO 14 10 -35
12 SZEMRAJÓWKA 14 10 -36
Najwięcej straconych bramek

BAJABONGO

71

Najwięcej strzelonych bramek

SWIDERMAJER

76

Najlepszy bilans

SWIDERMAJER

VALCOM

30

Najwięcej zwycięstw

VALCOM

13

Najwięcej porażek

SZEMRAJÓWKA

BAJABONGO

10

Najwięcej remisów

PO GODZINACH

4

Wyniki 2 LIGA sezon 2018/2019

przejdź w dół
2019-04-14
PO GODZINACH 1 : 2 SZEMRAJÓWKA
Piotr Pucołowski - 1
VALCOM 3 : 2 SWIDERMAJER
WALTON 3 : 7 AVANTI
Maciej Uzarski - 1 Rafał Osiński - 1 Rafał Kozłowski - 1 Damian Bąk - 4 Krzysztof Gniadek - 1 Marcin Bylinka - 1
BAJABONGO 2 : 6 DRINK TEAM
Marcin Hrycajewski - 4 Nowowiejski - 1 Artur Chrustalew - 1
HOME-TEAM 4 : 1 CITIHOME
Bartek Smoliński - 2 Maciej Twarowski - 1
DEPORTIVO LA KOKA 3 : 6 TEAM SPIRYT
Strzelone bramki

40

Śred. na mecz strz. bramek

6.7

Zwycięstwa

6

Remisy

0

Terminarz 2 LIGA sezon 2018/2019

przejdź w dół
1 kolejka: 2018-09-02
VALCOM 5 : 1 PO GODZINACH
SZEMRAJÓWKA 2 : 1 WALTON
SWIDERMAJER 10 : 3 BAJABONGO
AVANTI 2 : 3 HOME-TEAM
DRINK TEAM 4 : 2 DEPORTIVO LA KOKA
CITIHOME 1 : 2 TEAM SPIRYT
2 kolejka: 2018-09-09
PO GODZINACH 0 : 1 TEAM SPIRYT
WALTON 3 : 11 SWIDERMAJER
BAJABONGO 2 : 4 AVANTI
HOME-TEAM 1 : 1 DRINK TEAM
DEPORTIVO LA KOKA 2 : 6 CITIHOME
VALCOM 3 : 1 SZEMRAJÓWKA
3 kolejka: 2018-09-16
SZEMRAJÓWKA 0 : 4 PO GODZINACH
SWIDERMAJER 0 : 3 VALCOM
AVANTI 1 : 4 WALTON
DRINK TEAM 3 : 1 BAJABONGO
CITIHOME 5 : 0 HOME-TEAM
TEAM SPIRYT 3 : 2 DEPORTIVO LA KOKA
4 kolejka: 2018-09-23
PO GODZINACH 1 : 1 DEPORTIVO LA KOKA
HOME-TEAM 0 : 5 TEAM SPIRYT
BAJABONGO 4 : 6 CITIHOME
WALTON 1 : 2 DRINK TEAM
VALCOM 6 : 3 AVANTI
SZEMRAJÓWKA 0 : 6 SWIDERMAJER
5 kolejka: 2018-09-30
SWIDERMAJER 1 : 1 PO GODZINACH
AVANTI 4 : 2 SZEMRAJÓWKA
DRINK TEAM 4 : 0 VALCOM
CITIHOME 1 : 2 WALTON
TEAM SPIRYT 8 : 1 BAJABONGO
DEPORTIVO LA KOKA 2 : 6 HOME-TEAM
6 kolejka: 2018-10-07
PO GODZINACH 0 : 1 HOME-TEAM
BAJABONGO 6 : 2 DEPORTIVO LA KOKA
WALTON 1 : 4 TEAM SPIRYT
VALCOM 4 : 1 CITIHOME
SZEMRAJÓWKA 4 : 1 DRINK TEAM
SWIDERMAJER 7 : 3 AVANTI
7 kolejka: 2018-10-14
AVANTI 2 : 5 PO GODZINACH
DRINK TEAM 9 : 4 SWIDERMAJER
CITIHOME 4 : 0 SZEMRAJÓWKA
TEAM SPIRYT 0 : 1 VALCOM
DEPORTIVO LA KOKA 7 : 0 WALTON
HOME-TEAM 5 : 2 BAJABONGO
8 kolejka: 2018-10-21
PO GODZINACH 4 : 4 BAJABONGO
WALTON 6 : 1 HOME-TEAM
VALCOM 5 : 3 DEPORTIVO LA KOKA
SZEMRAJÓWKA 1 : 8 TEAM SPIRYT
SWIDERMAJER 10 : 4 CITIHOME
AVANTI 2 : 5 DRINK TEAM
9 kolejka: 2018-10-28
DRINK TEAM 4 : 2 PO GODZINACH
CITIHOME 1 : 6 AVANTI
TEAM SPIRYT 0 : 9 SWIDERMAJER
DEPORTIVO LA KOKA 7 : 1 SZEMRAJÓWKA
HOME-TEAM 0 : 1 VALCOM
BAJABONGO 6 : 2 WALTON
10 kolejka: 2018-11-04
PO GODZINACH 1 : 1 WALTON
VALCOM 6 : 0 BAJABONGO
SZEMRAJÓWKA 2 : 2 HOME-TEAM
SWIDERMAJER 3 : 6 DEPORTIVO LA KOKA
AVANTI 2 : 9 TEAM SPIRYT
DRINK TEAM 3 : 4 CITIHOME
11 kolejka: 2018-11-11
CITIHOME 3 : 2 PO GODZINACH
TEAM SPIRYT 3 : 2 DRINK TEAM
DEPORTIVO LA KOKA 3 : 1 AVANTI
HOME-TEAM 4 : 2 SWIDERMAJER
BAJABONGO 4 : 3 SZEMRAJÓWKA
WALTON 1 : 3 VALCOM
12 kolejka: 2019-03-31
PO GODZINACH 1 : 3 VALCOM
WALTON 6 : 1 SZEMRAJÓWKA
BAJABONGO 0 : 8 SWIDERMAJER
HOME-TEAM 0 : 3 AVANTI
DEPORTIVO LA KOKA 4 : 8 DRINK TEAM
TEAM SPIRYT 1 : 2 CITIHOME
13 kolejka: 2019-04-07
TEAM SPIRYT 5 : 1 PO GODZINACH
SWIDERMAJER 3 : 7 WALTON
AVANTI 4 : 1 BAJABONGO
DRINK TEAM 2 : 3 HOME-TEAM
CITIHOME 6 : 0 DEPORTIVO LA KOKA
SZEMRAJÓWKA 2 : 6 VALCOM
14 kolejka: 2019-04-14
PO GODZINACH 1 : 2 SZEMRAJÓWKA
VALCOM 3 : 2 SWIDERMAJER
WALTON 3 : 7 AVANTI
BAJABONGO 2 : 6 DRINK TEAM
HOME-TEAM 4 : 1 CITIHOME
DEPORTIVO LA KOKA 3 : 6 TEAM SPIRYT
15 kolejka: 2019-04-28
DEPORTIVO LA KOKA vs PO GODZINACH
TEAM SPIRYT vs HOME-TEAM
CITIHOME vs BAJABONGO
DRINK TEAM vs WALTON
AVANTI vs VALCOM
SWIDERMAJER vs SZEMRAJÓWKA
16 kolejka: 2019-05-05
BAJABONGO vs TEAM SPIRYT
HOME-TEAM vs DEPORTIVO LA KOKA
PO GODZINACH vs SWIDERMAJER
SZEMRAJÓWKA vs AVANTI
VALCOM vs DRINK TEAM
WALTON vs CITIHOME
17 kolejka: 2019-05-12
HOME-TEAM vs PO GODZINACH
DEPORTIVO LA KOKA vs BAJABONGO
TEAM SPIRYT vs WALTON
CITIHOME vs VALCOM
DRINK TEAM vs SZEMRAJÓWKA
AVANTI vs SWIDERMAJER
18 kolejka: 2019-05-19
PO GODZINACH vs AVANTI
SWIDERMAJER vs DRINK TEAM
SZEMRAJÓWKA vs CITIHOME
VALCOM vs TEAM SPIRYT
WALTON vs DEPORTIVO LA KOKA
BAJABONGO vs HOME-TEAM
19 kolejka: 2019-05-26
DEPORTIVO LA KOKA vs VALCOM
TEAM SPIRYT vs SZEMRAJÓWKA
CITIHOME vs SWIDERMAJER
DRINK TEAM vs AVANTI
BAJABONGO vs PO GODZINACH
HOME-TEAM vs WALTON
20 kolejka: 2019-06-02
VALCOM vs HOME-TEAM
WALTON vs BAJABONGO
SZEMRAJÓWKA vs DEPORTIVO LA KOKA
AVANTI vs CITIHOME
SWIDERMAJER vs TEAM SPIRYT
PO GODZINACH vs DRINK TEAM
21 kolejka: 2019-06-09
WALTON vs PO GODZINACH
BAJABONGO vs VALCOM
HOME-TEAM vs SZEMRAJÓWKA
DEPORTIVO LA KOKA vs SWIDERMAJER
TEAM SPIRYT vs AVANTI
CITIHOME vs DRINK TEAM
22 kolejka: 2019-06-23
SWIDERMAJER vs HOME-TEAM
SZEMRAJÓWKA vs BAJABONGO
VALCOM vs WALTON
PO GODZINACH vs CITIHOME
DRINK TEAM vs TEAM SPIRYT
AVANTI vs DEPORTIVO LA KOKA

Składy 2 LIGA sezon 2018/2019

STRZELCY 2 LIGA sezon 2018/2019

1 miejsce

Patryk Przybysz SWIDERMAJER 26

2 miejsce

Artur Chrustalew DRINK TEAM 18

3 miejsce

Marcin Dubaj BAJABONGO 16
Bartek Smoliński HOME-TEAM 16

4 miejsce

Adam Sitek TEAM SPIRYT 15

5 miejsce

Łukasz Dermont AVANTI 12

6 miejsce

Damian Bąk AVANTI 10

7 miejsce

Jakub Kotanski DEPORTIVO LA KOKA 9
Łukasz Zawada SWIDERMAJER 9

8 miejsce

Mateusz Przybysz SWIDERMAJER 8