Otwocka Liga Szóstek Piłkarskich

TABELA 2 LIGA sezon 2018/2019

przejdź w dół
M Nazwa Mecze Punkty Bilans
1 VALCOM 22 61 61
2 DRINK TEAM 22 46 41
3 TEAM SPIRYT 22 40 17
4 SWIDERMAJER 22 37 42
5 HOME-TEAM 22 37 -11
6 AVANTI 22 34 11
7 CITIHOME 22 29 -3
8 SZEMRAJÓWKA 22 23 -32
9 PO GODZINACH 22 19 -24
10 DEPORTIVO LA KOKA 22 19 -29
11 WALTON 22 19 -32
12 BAJABONGO 22 18 -41
Najwięcej straconych bramek

BAJABONGO

108

Najwięcej strzelonych bramek

SWIDERMAJER

121

Najlepszy bilans

VALCOM

61

Najwięcej zwycięstw

VALCOM

20

Najwięcej porażek

WALTON

DEPORTIVO LA KOKA

15

Najwięcej remisów

PO GODZINACH

7

Wyniki 2 LIGA sezon 2018/2019

przejdź w dół
2019-06-23
SWIDERMAJER 6 : 0 HOME-TEAM
SZEMRAJÓWKA 6 : 6 BAJABONGO
VALCOM 4 : 0 WALTON
Michal Trzaskowski - 2 Mateusz Sputnik - 1 Dominik Stasio - 1
PO GODZINACH vs CITIHOME
DRINK TEAM 5 : 2 TEAM SPIRYT
AVANTI 11 : 2 DEPORTIVO LA KOKA
Mikołaj Admiak - 5 Mateusz Gawroński - 2 Michał Siewierski - 2 Łukasz Dermont - 1 Mariusz Gawroďż˝ski - 1
Strzelone bramki

42

Śred. na mecz strz. bramek

7

Zwycięstwa

4

Remisy

2

Terminarz 2 LIGA sezon 2018/2019

przejdź w dół
1 kolejka: 2018-09-02
VALCOM 5 : 1 PO GODZINACH
SZEMRAJÓWKA 2 : 1 WALTON
SWIDERMAJER 10 : 3 BAJABONGO
AVANTI 2 : 3 HOME-TEAM
DRINK TEAM 4 : 2 DEPORTIVO LA KOKA
CITIHOME 1 : 2 TEAM SPIRYT
2 kolejka: 2018-09-09
PO GODZINACH 0 : 1 TEAM SPIRYT
WALTON 3 : 11 SWIDERMAJER
BAJABONGO 2 : 4 AVANTI
HOME-TEAM 1 : 1 DRINK TEAM
DEPORTIVO LA KOKA 2 : 6 CITIHOME
VALCOM 3 : 1 SZEMRAJÓWKA
3 kolejka: 2018-09-16
SZEMRAJÓWKA 0 : 4 PO GODZINACH
SWIDERMAJER 0 : 3 VALCOM
AVANTI 1 : 4 WALTON
DRINK TEAM 3 : 1 BAJABONGO
CITIHOME 5 : 0 HOME-TEAM
TEAM SPIRYT 3 : 2 DEPORTIVO LA KOKA
4 kolejka: 2018-09-23
PO GODZINACH 1 : 1 DEPORTIVO LA KOKA
HOME-TEAM 0 : 5 TEAM SPIRYT
BAJABONGO 4 : 6 CITIHOME
WALTON 1 : 2 DRINK TEAM
VALCOM 6 : 3 AVANTI
SZEMRAJÓWKA 0 : 6 SWIDERMAJER
5 kolejka: 2018-09-30
SWIDERMAJER 1 : 1 PO GODZINACH
AVANTI 4 : 2 SZEMRAJÓWKA
DRINK TEAM 4 : 0 VALCOM
CITIHOME 1 : 2 WALTON
TEAM SPIRYT 8 : 1 BAJABONGO
DEPORTIVO LA KOKA 2 : 6 HOME-TEAM
6 kolejka: 2018-10-07
PO GODZINACH 0 : 1 HOME-TEAM
BAJABONGO 6 : 2 DEPORTIVO LA KOKA
WALTON 1 : 4 TEAM SPIRYT
VALCOM 4 : 1 CITIHOME
SZEMRAJÓWKA 4 : 1 DRINK TEAM
SWIDERMAJER 7 : 3 AVANTI
7 kolejka: 2018-10-14
AVANTI 2 : 5 PO GODZINACH
DRINK TEAM 9 : 4 SWIDERMAJER
CITIHOME 4 : 0 SZEMRAJÓWKA
TEAM SPIRYT 0 : 1 VALCOM
DEPORTIVO LA KOKA 7 : 0 WALTON
HOME-TEAM 5 : 2 BAJABONGO
8 kolejka: 2018-10-21
PO GODZINACH 4 : 4 BAJABONGO
WALTON 6 : 1 HOME-TEAM
VALCOM 5 : 3 DEPORTIVO LA KOKA
SZEMRAJÓWKA 1 : 8 TEAM SPIRYT
SWIDERMAJER 10 : 4 CITIHOME
AVANTI 2 : 5 DRINK TEAM
9 kolejka: 2018-10-28
DRINK TEAM 4 : 2 PO GODZINACH
CITIHOME 1 : 6 AVANTI
TEAM SPIRYT 0 : 9 SWIDERMAJER
DEPORTIVO LA KOKA 7 : 1 SZEMRAJÓWKA
HOME-TEAM 0 : 1 VALCOM
BAJABONGO 6 : 2 WALTON
10 kolejka: 2018-11-04
PO GODZINACH 1 : 1 WALTON
VALCOM 6 : 0 BAJABONGO
SZEMRAJÓWKA 2 : 2 HOME-TEAM
SWIDERMAJER 3 : 6 DEPORTIVO LA KOKA
AVANTI 2 : 9 TEAM SPIRYT
DRINK TEAM 3 : 4 CITIHOME
11 kolejka: 2018-11-11
CITIHOME 3 : 2 PO GODZINACH
TEAM SPIRYT 3 : 2 DRINK TEAM
DEPORTIVO LA KOKA 3 : 1 AVANTI
HOME-TEAM 4 : 2 SWIDERMAJER
BAJABONGO 4 : 3 SZEMRAJÓWKA
WALTON 1 : 3 VALCOM
12 kolejka: 2019-03-31
PO GODZINACH 1 : 3 VALCOM
WALTON 6 : 1 SZEMRAJÓWKA
BAJABONGO 0 : 8 SWIDERMAJER
HOME-TEAM 0 : 3 AVANTI
DEPORTIVO LA KOKA 4 : 8 DRINK TEAM
TEAM SPIRYT 1 : 2 CITIHOME
13 kolejka: 2019-04-07
TEAM SPIRYT 5 : 1 PO GODZINACH
SWIDERMAJER 3 : 7 WALTON
AVANTI 4 : 1 BAJABONGO
DRINK TEAM 2 : 3 HOME-TEAM
CITIHOME 6 : 0 DEPORTIVO LA KOKA
SZEMRAJÓWKA 2 : 6 VALCOM
14 kolejka: 2019-04-14
PO GODZINACH 1 : 2 SZEMRAJÓWKA
VALCOM 4 : 1 SWIDERMAJER
WALTON 3 : 7 AVANTI
BAJABONGO 2 : 6 DRINK TEAM
HOME-TEAM 4 : 1 CITIHOME
DEPORTIVO LA KOKA 3 : 6 TEAM SPIRYT
15 kolejka: 2019-04-28
DEPORTIVO LA KOKA 3 : 4 PO GODZINACH
TEAM SPIRYT 1 : 2 HOME-TEAM
CITIHOME 7 : 1 BAJABONGO
DRINK TEAM 4 : 2 WALTON
AVANTI 2 : 4 VALCOM
SWIDERMAJER 8 : 10 SZEMRAJÓWKA
16 kolejka: 2019-05-05
BAJABONGO 2 : 5 TEAM SPIRYT
HOME-TEAM 6 : 0 DEPORTIVO LA KOKA
PO GODZINACH 5 : 7 SWIDERMAJER
SZEMRAJÓWKA 5 : 7 AVANTI
VALCOM 3 : 3 DRINK TEAM
WALTON 3 : 2 CITIHOME
17 kolejka: 2019-05-12
HOME-TEAM 2 : 2 PO GODZINACH
DEPORTIVO LA KOKA 6 : 0 BAJABONGO
TEAM SPIRYT 4 : 1 WALTON
CITIHOME 0 : 2 VALCOM
DRINK TEAM 8 : 2 SZEMRAJÓWKA
AVANTI 7 : 4 SWIDERMAJER
18 kolejka: 2019-05-19
PO GODZINACH 1 : 6 AVANTI
SWIDERMAJER 0 : 6 DRINK TEAM
SZEMRAJÓWKA 3 : 2 CITIHOME
VALCOM 6 : 4 TEAM SPIRYT
WALTON 1 : 4 DEPORTIVO LA KOKA
BAJABONGO 2 : 2 HOME-TEAM
19 kolejka: 2019-05-26
DEPORTIVO LA KOKA 2 : 3 VALCOM
TEAM SPIRYT 2 : 9 SZEMRAJÓWKA
CITIHOME 0 : 6 SWIDERMAJER
DRINK TEAM 4 : 1 AVANTI
BAJABONGO 14 : 2 PO GODZINACH
HOME-TEAM 5 : 2 WALTON
20 kolejka: 2019-06-02
VALCOM 13 : 1 HOME-TEAM
WALTON 3 : 6 BAJABONGO
SZEMRAJÓWKA 6 : 3 DEPORTIVO LA KOKA
AVANTI 4 : 0 CITIHOME
SWIDERMAJER 9 : 4 TEAM SPIRYT
PO GODZINACH 1 : 1 DRINK TEAM
21 kolejka: 2019-06-16
WALTON 0 : 3 PO GODZINACH
BAJABONGO 0 : 6 VALCOM
HOME-TEAM 3 : 2 SZEMRAJÓWKA
DEPORTIVO LA KOKA 0 : 6 SWIDERMAJER
TEAM SPIRYT 3 : 3 AVANTI
CITIHOME 1 : 1 DRINK TEAM
22 kolejka: 2019-06-23
SWIDERMAJER 6 : 0 HOME-TEAM
SZEMRAJÓWKA 6 : 6 BAJABONGO
VALCOM 4 : 0 WALTON
PO GODZINACH 0 : 0 CITIHOME
DRINK TEAM 5 : 2 TEAM SPIRYT
AVANTI 11 : 2 DEPORTIVO LA KOKA

Składy 2 LIGA sezon 2018/2019

STRZELCY 2 LIGA sezon 2018/2019

1 miejsce

Patryk Przybysz SWIDERMAJER 34

2 miejsce

Artur Chrustalew DRINK TEAM 32

3 miejsce

Paweł Asztemborski DRINK TEAM 21

4 miejsce

Marcin Dubaj BAJABONGO 20

5 miejsce

Łukasz Dermont AVANTI 19

6 miejsce

Damian Bąk AVANTI 16
Bartek Smoliński HOME-TEAM 16

7 miejsce

Adam Sitek TEAM SPIRYT 15

8 miejsce

Paweł Walo BAJABONGO 14

9 miejsce

Maciej Twarowski HOME-TEAM 13