Otwocka Liga Szóstek Piłkarskich
Grupa 1 Grupa 2 Grupa 3 Grupa 4 Grupa 5 Regulamin

GRUPA MISTRZOWSKA GRUPA B

TABELA - OLH GR. MISTRZOWSKA sezon 2016/2017

przejdź w dół
M Nazwa Mecze Punkty Bilans
1 WYB. KLATKI SCHOD. 9 18 30
2 FBI 9 18 15
3 WUWUZELE 9 18 14
4 LAMICO 9 17 9
5 JUST 6 9 16 20
6 NIE DO ZERA 9 14 5
7 EHA-POL WJ 9 12 2
8 RESTAURACJA PRZY KOMINKU 9 12 -7
9 ALBATROSY 9 5 -25
10 TWÓJ WEEKEND 9 0 -63
Najwięcej straconych bramek

TWÓJ WEEKEND

93

Najwięcej strzelonych bramek

WYB. KLATKI SCHOD.

83

Najlepszy bilans

WYB. KLATKI SCHOD.

30

Najwięcej zwycięstw

WUWUZELE

FBI

WYB. KLATKI SCHOD.

6

Najwięcej porażek

TWÓJ WEEKEND

9

Najwięcej remisów

RESTAURACJA PRZY KOMINKU

3

Wyniki - OLH GR. MISTRZOWSKA sezon 2016/2017

przejdź w dół
2017-03-19
FBI 11 : 5 RESTAURACJA PRZY KOMINKU
Łukasz Rosłanek - 3 Dariusz Niemiec - 2 Krzysztof Domański - 2 Krzysiek Chodkiewicz - 2 Mateusz Trzaskowski - 1 Sebastian Bańko - 3 Kamil Konowrocki - 1 Radosďż˝aw Krďż˝l - 1
JUST 6 9 : 5 NIE DO ZERA
Tomek Witan - 3 Maciej Piłat - 2 Łukasz Cichy - 2 Paweł Wąsowski - 1 Paweł Kamola - 1 Michał Szymański - 2 Łukasz Kostecki - 1 Tomasz Komorzycki - 1 Artur Epelbaum - 1
ALBATROSY 0 : 6 WUWUZELE
EHA-POL WJ 13 : 8 TWÓJ WEEKEND
Maciej Niedźwiedzki - 10 Przemysław Twardziak - 2 Michał Jackowski - 1 Rafał Jaskłowski - 2 Bartek Firląg - 1 Hubert Rybka - 1
LAMICO 8 : 13 WYB. KLATKI SCHOD.
Łukasz Redek - 2 Adam Tomaszewski - 1 Robert Tomaszewski - 1 Rafał Suwiński - 1 Michał Marcinkiewicz - 1 Paweł Grzelec - 1 Adam Krupiński - 5 Maciej Napieraj - 4 Andrzej Kociński - 2 Daniel Nowak - 1 Norbert Smoliński - 1
Strzelone bramki

78

Śred. na mecz strz. bramek

15.6

Zwycięstwa

5

Remisy

0

Terminarz - OLH GR. MISTRZOWSKA sezon 2016/2017

przejdź w dół
1 kolejka: 2017-01-15
NIE DO ZERA 3 : 4 FBI
EHA-POL WJ 6 : 7 WYB. KLATKI SCHOD.
WUWUZELE 7 : 6 JUST 6
TWÓJ WEEKEND 5 : 9 ALBATROSY
RESTAURACJA PRZY KOMINKU 3 : 3 LAMICO
2 kolejka: 2017-01-22
FBI 7 : 5 WYB. KLATKI SCHOD.
WUWUZELE 13 : 9 NIE DO ZERA
JUST 6 6 : 10 EHA-POL WJ
LAMICO 6 : 3 TWÓJ WEEKEND
ALBATROSY 4 : 4 RESTAURACJA PRZY KOMINKU
3 kolejka: 2017-01-29
FBI 6 : 5 EHA-POL WJ
WYB. KLATKI SCHOD. 16 : 5 TWÓJ WEEKEND
ALBATROSY 6 : 8 NIE DO ZERA
WUWUZELE 5 : 7 LAMICO
JUST 6 4 : 5 RESTAURACJA PRZY KOMINKU
4 kolejka: 2017-02-12
WUWUZELE 8 : 6 FBI
NIE DO ZERA 8 : 5 EHA-POL WJ
WYB. KLATKI SCHOD. 4 : 6 JUST 6
LAMICO 7 : 1 ALBATROSY
TWÓJ WEEKEND 4 : 9 RESTAURACJA PRZY KOMINKU
5 kolejka: 2017-02-19
FBI 3 : 5 JUST 6
TWÓJ WEEKEND 1 : 11 WUWUZELE
EHA-POL WJ 4 : 3 ALBATROSY
RESTAURACJA PRZY KOMINKU 4 : 10 WYB. KLATKI SCHOD.
NIE DO ZERA 5 : 5 LAMICO
6 kolejka: 2017-02-26
FBI 6 : 9 LAMICO
EHA-POL WJ 7 : 4 RESTAURACJA PRZY KOMINKU
WYB. KLATKI SCHOD. 11 : 5 WUWUZELE
ALBATROSY 6 : 6 JUST 6
TWÓJ WEEKEND 0 : 6 NIE DO ZERA
7 kolejka: 2017-03-05
ALBATROSY 0 : 6 FBI
TWÓJ WEEKEND 3 : 16 JUST 6
EHA-POL WJ 3 : 8 LAMICO
NIE DO ZERA 6 : 3 WYB. KLATKI SCHOD.
RESTAURACJA PRZY KOMINKU 9 : 7 WUWUZELE
8 kolejka: 2017-03-12
TWÓJ WEEKEND 1 : 7 FBI
WYB. KLATKI SCHOD. 14 : 6 ALBATROSY
WUWUZELE 7 : 6 EHA-POL WJ
LAMICO 3 : 8 JUST 6
NIE DO ZERA 4 : 4 RESTAURACJA PRZY KOMINKU
9 kolejka: 2017-03-19
FBI 11 : 5 RESTAURACJA PRZY KOMINKU
JUST 6 9 : 5 NIE DO ZERA
ALBATROSY 0 : 6 WUWUZELE
EHA-POL WJ 13 : 8 TWÓJ WEEKEND
LAMICO 8 : 13 WYB. KLATKI SCHOD.

Składy - OLH GR. MISTRZOWSKA sezon 2016/2017

STRZELCY - OLH GR. MISTRZOWSKA sezon 2016/2017

1 miejsce

Maciej Napieraj WYB. KLATKI SCHOD. 28

2 miejsce

Maciej Niedźwiedzki EHA-POL WJ 19

3 miejsce

Maciej Piłat JUST 6 18

4 miejsce

Patryk Kisiel WUWUZELE 16

5 miejsce

Arek Zapaśnik WUWUZELE 14
Andrzej Kociński WYB. KLATKI SCHOD. 14

6 miejsce

Tomek Witan JUST 6 13
Paweł Grzelec LAMICO 13

7 miejsce

Łukasz Wojtasiński NIE DO ZERA 12

8 miejsce

Marcin Skrzyński FBI 11

PUNKTACJA KANADYJSKA - OLH GR. MISTRZOWSKA sezon 2016/2017

1 miejsce

BRAMKI

ASYSTY

RAZEM

Maciej Napieraj WYB. KLATKI SCHOD. 28 9 37

2 miejsce

Maciej Piłat JUST 6 18 14 32

3 miejsce

Tomek Witan JUST 6 13 10 23
Andrzej Kociński WYB. KLATKI SCHOD. 14 8 22

4 miejsce

Norbert Smoliński WYB. KLATKI SCHOD. 11 11 22
Arek Zapaśnik WUWUZELE 14 6 20
Patryk Kisiel WUWUZELE 16 4 20

5 miejsce

Marcin Skrzyński FBI 11 8 19
Maciej Niedźwiedzki EHA-POL WJ 19 0 19

6 miejsce

Damian Lazurek WYB. KLATKI SCHOD. 10 8 18